(095) 473-55-57

Акція

ТОВ «ХАТАНЕТ ЗАПОРІЖЖЯ» пропонує мешканцям багатоповерхових будинків підключитись до швидкісного інтернету за технологією GPON (оптичне волокно в квартиру) за акцією:

РІК швидкісного інтернету за 120 грн. за вибраним тарифом:

Домашній 50; Домашній 100

Умови акції:

1. Умови акції поширюються лише на нових абонентів (фізичних осіб, які раніше не були підключені до мережі ТОВ «ХАТАНЕТ ЗАПОРІЖЖЯ»), які мешкають в багатоповерхівках м. Запоріжжя, в яких є покриття мережі ТОВ «ХАТАНЕТ ЗАПОРІЖЖЯ»;

2. Суть акційної пропозиції: всі абоненти, які залишили заявку на підключення в період з 01 листопада 2021 року по 31 грудня 2021 року, отримують право на підключення до мережі за Акційними умовами;

3. Для отримання послуги за технологією GEPON «Оптика до квартири» Оператор надає абоненту кінцеве обладнання на термін користування Послугою — абонентський термінал ONU GEPON.

4. Підключаючись на акційних умовах згідно з чинними правилами, абонент безумовно приймає та зобов’язується виконувати наступні зобов’язання:

a. Внесення первинного платежу у розмірі 120,00 гривень.

b. Обов’язкове користування послугою доступу до Інтернету протягом 24 календарних місяців з моменту підключення. Обов’язкове надання копій паспорта та ідентифікаційного коду під час підключення.

5. У разі відмови від користування Послугою абонент здійснює:

a. Повернення провайдеру абонентського терміналу ONU GEPON у справному та комплектному стані.

b. У разі неможливості повернення пристрою або неповної його комплектації, або несправному стані пристрою компенсує його вартість у розмірі 600,00 грн.

c. Обов’язкове користування протягом року після закінчення акційного періоду тарифом вибраним під час акції.

Організатор акції залишає за собою право на зміну умов цієї акції, в т.ч. та зміна розмірів абонентської плати в акційному тарифі, зміни строків проведення акції та всі інші права, пов’язані з механікою цієї акції, про що повідомляє додатково.

Заявка на підключення

Є питання?

Ми з радістю Вам допоможемо :)