(095) 473-55-57

Про компанію

XataNet – інтернет-провайдер, впевнено вийшов на ринок послуг доступу до мережі Інтернет в приватному секторі міста Запоріжжя на правому березі. Завдяки використанню нової технології GPON (GigabitPON), XataNet дозволяє своїм абонентам отримувати доступ до мережі на безпрецедентно високій швидкості – до 1 Гбіт /с з гарантованою якістю.

Технологія GPON передбачає заміну мідних кабелів на оптичні, в яких сигнал передається за допомогою світлового, а не електричного, імпульсу безпосередньо в квартиру абонента, що забезпечує не тільки надійність, але і високу швидкість передачі даних при низьких енерговитратах. А це, в свою чергу, гарантує абонентам XataNet постійну швидкість доступу в Інтернет виключає збої в роботі через перевантаження мережі.

На сьогоднішній день GPON є найбільш прогресивною і перспективною технологією зв’язку в сфері доступу в Інтернет, здатної забезпечити стрімко зростаючі потреби в швидкості обміну інформацією і потенціал для забезпечення розвитку технологій зв’язку в майбутньому. Новий стандарт швидкості дозволяє говорити про перспективи поповнення і розширення послуг, що надаються для абонентів XataNet.

Принципово новий стандарт швидкості доступу в мережу інтернет - до 1000 Мбіт /с (1 Гбіт /с).

Висока якість з'єднання і стабільна швидкість без розривів.

Можливість підключення всіх послуг віддалено через єдиний віддалений термінал.

Заявка на підключення

Є питання?

Ми з радістю Вам допоможемо :)