(095) 473-55-57

Підключення до мережі інтернет 0 грн

1.Умови акції поширюються тільки на нових абонентів (фізичних осіб), які проживають в приватному секторі в зоні покриття ТОВ «ХАТАНЕТ ЗАПОРІЖЖЯ”. В акції не можуть брати участь абоненти, які проживають в приватному секторі, раніше підключені, а також абоненти з діючими, припиненими або розірваними договорами.

2.Акція діє на всій території покриття ТОВ “ХАТАНЕТ ЗАПОРІЖЖЯ”.

3.Суть акційної пропозиції: всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 20 червня 2019 року по 14 серпня 2019 року отримують право на підключення до мережі згідно наступних правил: Вартість підключення до мережі складає 0,01 грн. У вартість включені всі роботи з прокладання кабелю до входу в будинок абонента (до 150м.). У разі необхідності здійснення робіт з прокладання кабелю усередині приміщення абонента, вартість таких робіт узгоджується індивідуально.

4.Для отримання послуги за технологією GEPON «Оптика в будинок» Оператор надає абоненту кінцеве обладнання на термін користування Послугою – абонентський термінал ONU GEPON.

5.Підключаючись на акційних умовах згідно діючих правил, абонент безумовно приймає і зобов’язується виконувати наступні зобов’язання:
1). Внесення первинного авансового платежу в розмірі 500,00 гривень до початку використання послуг, який буде використаний для оплати щомісячної абонентської плати згідно обраного тарифу.
2). Обов’язкове користування послугою доступу в інтернет протягом 24 календарних місяців з моменту підключення. Обов’язкове надання копій паспорта при підключенні.
3). У разі підключення абонента до послуги в середині місяця, тарифікація першого місяця здійснюється пропорційно залишку кількості днів використаної в даному місяці послуги.
4). Надати скан-копію паспорта з діючою пропискою за адресою підключення.

6.У разі відмови від користування Послугою абонент здійснює:
1) Повернення провайдеру абонентського терміналу ONU GEPON в справному та комплектном стані.
2) В разі неможливості повернення пристрою або неповної його комплектації, або несправному стані пристрою – компенсує його вартість в розмірі 800 грн.
3) У разі відмови від використання послуг в термін раніше 24 місяців з моменту початку використання послуг виплачує Оператору компенсацію витрат, пов’язаних з вартістю робіт по підключенню в розмірі 1200 грн.

7.Провайдер залишає за собою право на зміну умов цієї акції, в т.ч. і зміна розмірів абонентської плати в акційному тарифі, зміни термінів проведення акції і все інші права, пов’язані з механікою справжньою акції.

8.Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Заявка на підключення

Є питання?

Ми з радістю Вам допоможемо :)